Telefon: +420

Grafologie: když se chcete poznat - stačí říct!


Provádíme grafologický rozbor písma. V následné konzultaci, která je dialogem mezi pisatelem a grafologem, jsou pisateli sděleny výsledy analýzy a nastíněn jeho psychologický profil s možností zpětných dotazů - celkovou kalkulaci vaší konkrétní zakázky rádi provedeme předem.


Jistě. Co nelze určit, je pohlaví a fyzický věk pisatele. Vzhledem k věku by ale bylo vhodnější realizovat tzv. projektivní techniky. To je například kresba stromu nebo postavy, v níž se odrazí povaha, temperament a okamžitý psychický stav.
Rozbor rukopisu je v tomto případě správnou volbou. Člověk je zkrátka již předurčen k úspěšnému vykonávání určitého zaměstnání, disponuje jistými vlohami a silnými stránkami. A jeho písmo to napoví.
Ano. Neexistuje samozřejmě stoprocentní záruka, že Váš vztah vydrží celý život, pokud Vaše rukopisy budou vykazovat jistý stupeň možné shody. Některá písma se jednoduše k sobě hodí a doplňují, jiná ne, stejně jako jejich pisatelé.

Další informace

  • rozsah cen: 1000 - 1500 Kč
  • typy: sebepoznání jedinců
  • další možnosti: studijní/profesní volba, partnerské a rodinné vztahy
  • speciální nabídky: partnerský a rodinný rozbor se slevou

Kontakt

Tel:+420 737 448 948
Email: info@dialog-jazyky.cz
Web: www.dialog-jazyky.cz

Vřesová 10, Slovany, Plzeň

Motto: Matka Tereza

"Snaž se o to, aby lidé po setkání s tebou odcházeli vždy trochu šťastnější."

Partneři a bonusy

Benefity, BenefitPlus
(zaměstnanecké výhody poskytované zaměstnavatelem)
 
Fraus
(+zahraniční tituly: Edelsa, Cornelsen, Hachette a Didier) (slevy učebnic, info o novinkách a nové učebnice k prolistování)
 
Voucher
Voucher na libovolný počet hodin někomu blízkému jako dárek- lze takto třeba odměnit nebo "potrestat" ratolesti za vysvědčení.