Telefon: +420

O nás

Dialog je synonymem tradice. Dialog je sdílení myšlenek. Dialog je živý organismus, který se neustále vyvíjí… jinými slovy se dialog stává diskuzí, debatou, argumentem – vším, co vede k přirozené komunikaci.
 
Dialog podporuje Vaše snažení již od roku 2009, naše metoda ale sahá mnohem dále - až do roku 2001, kdy nás začali navštěvovat naši první klienti. Cílem je pomáhat Vám plnit Vaše sny a předávat pozitivní náladu, společně sdílet radost.
 
Nejsme jazyková škola, jsme dialog. Jsme tu pro Vás, otevíráme Vám nové možnosti.


Naším cílem je spokojený klient - a to není jen fráze. Když odchází s úsměvem na rtech, je to pro nás ta největší pochvala a nejlepší vizitka. Veškerou činnost lze dělat s láskou a přesvědčením, pak se stává obrovským zdrojem znalostí, zkušeností a energie.
K našim klientům patří zástupci širokého spektra profesí, nemáme vůbec žádné věkové omezení. Běží u nás kurzy s nepravidelnými termíny. Realizujeme také jednorázové konzultace ke zkouškám nebo přijímacím pohovorům. Víme, jak na to - přesvědčte se!
Našim lektorům nesmí chybět profesionalita, kreativita a tři "e"- energie, entuziasmus a empatie. Nejde o roli úředníka, který jde domů, jakmile mu skončí pracovní doba. Lektoři u nás jsou partnery v dialogu a nesledují přitom hodinky.

Zajímá Vás něco jiného?

Rádi se s Vámi potkáme nad šálkem kávy a cokoliv nezávazně probereme, ukážeme Vám naše i Vaše možnosti.
 

Kontakt

Tel:+420 737 448 948
Email: info@dialog-jazyky.cz
Web: www.dialog-jazyky.cz

Vřesová 10, Slovany, Plzeň

Motto: Matka Tereza

"Snaž se o to, aby lidé po setkání s tebou odcházeli vždy trochu šťastnější."

Partneři a bonusy

Benefity, BenefitPlus
(zaměstnanecké výhody poskytované zaměstnavatelem)
 
Fraus
(+zahraniční tituly: Edelsa, Cornelsen, Hachette a Didier) (slevy učebnic, info o novinkách a nové učebnice k prolistování)
 
Voucher
Voucher na libovolný počet hodin někomu blízkému jako dárek- lze takto třeba odměnit nebo "potrestat" ratolesti za vysvědčení.